Střešovice ovládly skupinu

Tatran se nemýlil ani v posledním zápase ve skupině do dalších pohárových bojů vyráží z prvního místa. Všem soupeřům navíc dokázal nasázet deset a více branek.

Středeční pohárové utkání proti Kladnu mělo od samého začátku jasného favorita. Superligový Tatran musel nad prvoligových protivníkem jednoznačně zvítězit, což se mu také podařilo. I když prozatímním nejnižším gólovým rozdílem 10:1.

Střešovičtí florbalisté se ujali míčku hned po úvodním buly a rozhodně ho soupeřům nehodlali půjčit. První změna skóre nastala ve čtvrté minutě a do konce třetiny se opakovala ještě třikrát. V druhé části dokázal Tatran znovu navýšit o další tři branky a stejně učinil i ve třetině závěrečné. Celkem tedy zaznamenal hned deset úspěšných pokusů. Jediným kazem na tak skvělém výsledku byl inkasovaný gól v samém závěru utkání, který zkazil jinak skvělému Martinu Frühbauerovi čisté konto a udržel průměr jedné vstřelené branky na zápas.

Do statistik se za hosty nejúspěšněji zapsali Marek Beneš a Milan Meliš, kteří mají oba po čtyřech bodech. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Bohumil Piskáček, který zaznamenal jednu asistenci.

Muži tak za sebou mají všechna skupinová utkání Poháru Českého florbalu, ve kterých se pyšní opravdu obdivuhodným poměrem čtyřicet dva vstřelených ku pouze třem obdrženým brankám. Jako jediný celek ve skupině má navíc kladnou bilanci mezi vstřelenými a obdrženými góly.