Střešovice se ve čtvrtek střetnou s Black Angels

Do konce základní části letošního ročníku zbývá odehrát už jen 6 duelů a Střešovice stále neztratili jediný bod. Natáhnout tuto sérii budou chtít proti Black Angels.

Vložené týdnové kolo přichází po vítězství 4:3 nad Vítkovicemi, kterému v Řepích přihlíželo víc jak 500 diváků a díky němuž mají svěřenci Milana Fridricha a Luďka Beneše náskok již 15 bodů právě na druhé Vítkovice. Šest kol před koncem základní části Superligy by tak musel v tatranském táboře nastat totální kolaps, aby trofej pro vítěze základního rámce letošního ročníku nepatřila právě Tatranu.

Výrazně přiblížit se jí Střešovice mohou proti Black Angels. Ti stále živí naději na umístění v TOP6 a tedy přímý postup do čtvrtfinále, osmibodová ztráta na Chodov na tuto ideu nicméně vrhá lehký stín nejistoty. Vyřazovací boje by však svěřence Tomáše Janečka minout neměly. Pražský tým dokáže pravidelně bodovat i proti týmům z horní poloviny tabulky, přičemž týmy pod sebou poráží s železnou pravidelností. Naposledy Black Angels bodovali v posledním kole proti Bohemce, kterou v dramatickém duelu obrali o bod a prohráli až v prodloužení.

Speciální bude utkání pro Tomáše Hanáka. Člen první střešovické formace přišel do Tatranu právě z Black Angels, kde strávil dva předchozí superligové ročníky. Ve Střešovicích aktuálně platí za nejlepšího střelce týmu, když už nasbíral 28 zásahů, v týmovém bodování je pak druhý za Markem Benešem. Black Angels bodově táhne především trio Jakub Boček, Jakub Renčín a Matouš Burian, které už dohromady nastřádalo 98 bodů.

Oba týmy se naposled potkali 17. listopadu, když Tatran vyhrál ve Kbelích poměrem 4:9. Poměrně čerstvá je i vzpomínka na loňské čtvrtfinále, které Střešovice opanovaly 4:0 na zápasy a postoupily do semifinále.

Utkání prvního Tatranu se sedmými Black Angels startuje ve čtvrtek v Řepích v 19 hodin.