Střešovice v neděli zamíří na půdu Karlových Varů

Proti nováčkovi soutěže půjde o poslední ligový zápas Střešovic před Vánoci.

Svěřenci Milana Fridricha a Luďka Beneše mají sezónu rozjetou fantasticky. Naposled v předehrávce 15. kola zdolali před televizními kamerami Chodov 7:2 a dosud neztratili jediný bod. Jejich suverénní počítání je vidět i na statistikách. Tatran je nejlepší co do počtu vstřelených i obdržených branek, úspěšnosti přesilovek i oslabení. Gólmani Tomáš Jurco a Lukáš Kříž navíc vládnou brankářských statistikám Livesport Superligy.

S tímto výčtem na kontě zamíří Tatran v neděli na půdu nováčka z Karlových Varů. Ty se ve své první sezóně mezi elitou nachází na samém chvostu tabulky, když nasbíraly pouhých 5 bodů za jednu výhru a dvě prohry nad rámec základní hrací doby. Svěřenci Marka Mandlera tak již pomalu mohou vyhlížet boje o udržení, ve kterých jistě nebudou chtít o svoji superligovou příslušnost přijít.
Shodou okolností právě v klubu z města vřídel a lázeňských oplatků hostují ze Střešovic někteří mladící. Konkrétně se jedná o Filipa Eliáše a Lukáše Macháčka, pro které už v nabitém kádru Tatranu nezbyl dostatek herního vytížení a tak zamíříli nabírat superligové zkušenosti na západ Čech.
V prvním letošním vzájemném střetnutí mezi Tatranem a Vary padlo na hel v Řepích hned 23 gólů, když Střešovice vyhrály 17:6 a zapsaly svoji doposud nejvyšší výhru v ročníku.
Utkání 16. kola Livesport Superligy začíná v Karlových Varech v neděli v 17 hodin.

Video přenos na webu TVcom.cz
Psaný přenos na webu Českého florbalu