Superliga je zpět. Tatran začne ligu derby.

Již v pátek 8.9. započne Tatran svojí cestu za obhajobou. Do Řep přijedou Bohemians, kteří minulou sezónu dokráčeli až do semifinále.

Superligový florbal se po dlouhém čekání opět vrací do Řep. V rámci prvního kola Tatran doma přivítá Bohemians. Tatran se při poslední vzájemném utkání s Bohemians potkal v závěrečném zápase play off na Czech Open. V tomto utkání byl o kousek lepší Tatran a dokázal tak porazit Bohemians 4:3.

Tým klokanů v létě opustila největší hvězda Filip Forman, který zamířil do Švédska. Bude tak zajímavé sledovat jak se s touto ztrátou parta kolem trenéra Jedličky vyrovná. Nesmíme ale zapomínat na fakt, že nejlepším střelcem loňského ročníku byl Jakub Buršík. Střešovická obrana si na něj bude muset dávat velký pozor i s ohledem na fakt, že její řady opustil Ondřej Němeček.

Kromě Ondřeje Němečka opustili tým také Lukáš Kříž a asistent trenéra Luděk Beneš. Naopak první soutěžní start za střešovický tým si připíše posila z Black Angles Jakub Boček.

Dorazte Tatran podpořit tento pátek do Řep od 19:00. Zápas si budete moct vychutnat díky novice pro tuto sezónu courtside seats. Lístky na utkání si můžete koupit skrze platformu Ticketportal nebo přímo na místě.

Těšíme se na Vás!