Superliga pokračuje. Tatran jede do Pardubic

Duel prvního s posledním přinese sváteční kolo v Pardubicích.

Po reprezentační přestávce, ve které hráči Tatranu zářili na EFT v Malmö, se vrací Livesport Superliga. Do té se Tatran vrací co by vedoucí celek, byť mají svěřenci Milana Fridricha dva zápasy k dobru. V 11. kole se Střešovice vydají do Pardubic, které jsou momentálně poslední.

Dlouhé roky jsou Pardubice florbalovou baštou na východě Čech a momentálně jediným klubem superligové mapy mezi Prahou a Ostravou. Sokoli však se svou superligovou příslušností v posledních letech vyloženě laškují. Pardubice však vždy dokázaly sestup ustát, letos je však jejich situace obzvlášť vážná. Tým už po blamáží 2:22 s Boleslaví opustil trenér Ladislav Štancl jeho jediné body pochází z 1. kola za výhru 5:3 na půdě Black Angels. Od té doby jsou Východočeši na suchu a netrpělivě vyhlíží 12. a 13. kolo, kdy je čekají duely s Karlovými Vary a Butchisem, ve kterých musí bezpodmínečně bodovat, Ještě předtím je však čeká zápas právě s Tatranem.

To Tatran a slovo blamáž už se po nedobrém startu sezóny opět vylučují. Svěřenci Milana Fridricha začaly zase šlapat a i díky předehraným duelům už jsou v tabulce první. V Pardubicích Tatran bude potvrzovat roli favorita a bude se chtít naladit na pondělí televizní šlágr s druhými Vítkovicemi.

O slovo se opět bude hlásit druhý střešovický útok, kterému se před repre pauzou nebývale dařilo a zvlášť duo Martin Šindelář - Jakub Boček vystřelilo v kanadském bodování směrem vzhůru. První jmenovaný už je dokonce nejproduktivnějším hráčem Tatranu s 22 body, druhý jmenovaný čtvrtý.

Zápas Tatranu na půdě Pardubic začíná v pátek v 17 hodin.

Textový online přenos
Video online přenos