Suverénní výkon. Tatran zdolal Chodov poměrem 5:0

K prvnímu domácímu utkání přijel Tatranu do Řep Chodov, který však odjel s prázdnou bodově, i co se vstřelených branek týče.

Hráči Tatranu, povzbuzeni čtvrteční výhrou v Mladé Boleslavi, vstoupili do utkání aktivně a během prvních 10 minut si postupně vypracovali herní převahu. Tu přetavil v gól ve 14. minutě Milan Meliš, který zužitkoval přesilovou hru. I přes další početní výhodu a mnoho šancí už však domácí do přestávky další zářez nepřidali a tak po 20 minutách vedli 1:0.

Druhý gól přišel ve 3. minutě druhého dějství. Podhráského námaz z největších chladnokrevně využil Šindelář. I hosté měli své šance, jenže ty dál než do Jurca nedoletěly. A tak přišla 26. minuta, další přesilovka domácích a další gól Milana Meliše v ní. Další gól do přestávky sice nepadl, solidně zaplněná hala v Řepích se však rozhodně nenudila. Zápas se sem tam dostal do stavu nahoru dolů a mnohdy bylo až s podivem, že další branka nepadla ani na jedné ze stran. Byl to ale Tatran, kdo diktoval tempo zápasu a nic nenasvědčovalo tomu, že by se na tom mělo něco změnit.

To pokračovalo i zkraje poslední části. Když pak už na 4:0 zvýšil David Šimek, nevypadalo to s nadějemi Chodova zrovna růžově. Nic na tom nezměnilo domácí oslabení, které Střešovice dokázaly ubránit, ani závěrečná hra hostů v šesti bez golmana, ve které navíc ještě inkasovali.

Tatran tak v prvním domácím utkání navázal na dvě předchozí výhry a suverénní výhrou 5:0 připsal další 3 body, zatímco Chodov stále na letošní body čeká. Další utkání čeká Tatran opět doma, když příští neděli přivítá Karlovy Vary.

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:0

branky: 14. Milan Meliš, 23. Martin Šindelář, 26. Milan Meliš, 49. David Šimek, 60. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 19 - Karel Hodík 40; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:0;