Tatran Střešovice » Tatran & Školky: S T-Rexem si zasportovalo více než 1200 dětí!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 30.6.2019

Tatran & Školky: S T-Rexem si zasportovalo více než 1200 dětí!

TATRAN & ŠKOLKY: S T-Rexem si zasportovalo více než 1200 dětí! 

V období měsíců května a června vyrazila celkem jedenáctkrát družina tatranských trenérů včele s maskotem T-Rexem na školky na Praze 6, Praze 17 a okolí! "První jarní část projektu školky proběhla s rekordním počtem návštěv a s rekordním počtem dětí, pro které si T-rex připravil sportovní program. I když nám počasí občas nepřálo a od různých dešťů až po nejvyšší teploty jsme zažili všechny možnosti, vždycky se děti velmi bavily. Jako každý rok nám to dokázalo, že děti sport velmi baví a budeme se na ně těšit i na podzim," zhodnotil letní část projektu Tatran & školky jeho koordinátor Pavel Hudík. Ten se po reorganizaci tatranského managementu posouvá do role šéftrenéra akademie a jeho pozici nahrazuje Martin Pánek.  

Projekt Tatran & školky tedy pokračuje dál a pokud by jakákoliv mateřská školka měla zájem o sportovní program s T-rexem, stačí kontaktovat manažera projektu Martina Pánka - martin.panek@tatran.cz.

Svoje vyjádření nám poskytla i paní učitelka Kamarýtová z mateřské školky Bílá: "Již několikrát navštívili naši mateřskou školu trenéři Tatranu Střešovice, vždy doprovázeni dinosaurem T-rexem, a uspořádali pro děti sportovní dopoledne. Zábavnou formou, přiměřeně k věku, si mohly děti vyzkoušet různé sportovní aktivity. Tato akce má u dětí vždy velký úspěch. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci!"

AFTERMOVIE: MŠ TERRONSKÁ

SEZNAM NAVŠTÍVENÝCH ŠKOLEK

1. MŠ Meziškolská

2. MŠ Bílá

3. MŠ Motýlek

4. MŠ Lysolaje

5. MŠ Petřiny Jih

6. MŠ Socháňova

7. MŠ Bendova

8. MŠ Laudova

9. MŠ Terronská

10. MŠ Nebušice

11. MŠ Pastelka

 
Naši partneři