sobota 2.1.2021
Sportovní centrum Řepy
17. kolo

Tatran bere ze zápasu s Hattrickem plný počet bodů

Muži napravili chybu z prvního utkání proti Hattricku a berou tentokrát plný počet bodů. Zápas byl i tak napínavý až do poslední chvíle.

Hned ze začátku nového roku čekalo na střešovické florbalisty těžké utkání. I když hostující brněnský Hattrick byl dle očekávání slabším soupeřem, dokázal Tatranu čelit velmi dobře. V minulém utkání dokonce natolik, že ho obral o jeden bod, když prohrál v prodloužení.

Zápas, který měl poměrně vyostřený konec vypadal zprvu mnohem lépe pro Tatran, který se po první třetině dokázal dostat do vedení 2:0. Ve druhé třetině sice dokázali hosté vstřelit branku v během přesilové hry, ale k vedení je to příliš nepřiblížilo. Naopak. Tatranští hráči se dokázali dostat až do vedení 4:1. Bohužel pro ně to znamenalo gólový nástup Brna. Ještě do konce prostřední části snížilo na 4:2 a do padesáté minuty dokonce srovnalo. Šanci Hattricku na výhru udržoval především gólman Filip Kuhn, který může být po tomto utkání se svým výkonem naprosto spokojen.

Prodloužení tak hrozilo ještě chvíli před koncem i v tomto utkání. Až čtyři minuty před závěrečným hvizdem strhnul skóre na svou stranu Petr Brautferger, který byl vyhlášen i nejlepším hráčem celého utkání. Po timeoutu hostů přidal do prázdné ještě Jakub Kolísko a výsledek upravil na konečných 6:4.