Tatran si vystřílel vstupenku do semifinále

Muži si před superligovou pauzou ještě odskočili odehrát čtvrtfinálové utkání Poháru Českého poháru proti FbC Aligators, které porazili 13:6 a pokračují dále do semifinále.

Utkání mezi Tatranem a Aligátory mělo první dvě třetiny poměrně předpokládaný průběh. I když úvodní slovo měli domácí, kteří se po půl minutě od startu jali vedení 1:0. Superligový celek se nenechal zahanbit a během první třetiny se dostal do vedení 1:4 z pohledu Aligátorů.

Dle slov domácího trenéra odešli jeho svěřenci v 15. minutě fyzicky, což se samozřejmě muselo promítnou i v prostřední dvacetiminutovce, ve které hosté přidali ke svému účtu další čtyři branky. I přes to, že rozdíl střel nebyl tak markantní, jak by se očekávalo, skóre na světelné tabuli hovořilo jasně.

Zajímavý moment utkání nastal především v části závěrečné. Tatranu se sice nejprve podařilo navýšit na vedení o dvanáct branek a de facto tak rozhodnout zápas, nicméně domácí neházeli flintu do žita. Během posledních deseti minut nastříleli Střešovicím hned pět branek, takže třetí třetina skončila nerozhodně a finální skóre prošlo korekcí na 6:13.