Tatran vyveze nejvyšší soutěž do Znojma

Střešovice se rozhlodly vyvézt své domácí utkání na Moravu, přičemž pro některé hráče i trenéry půjde o návrat domů.

V historii udělal Tatran výjezdy do Chomutova nebo Hradce Králové, nyní se poprvé domácí utkání Střešovic podívá i na jižní Moravu, kde se letos paradoxně nejvyšší soutěž nehraje.

Město vína je rodištěm Milana Fridricha, Martina Šindeláře, Martina Pánka nebo trenéra brankářů Romana Jandy, kteří se tak symbolicky vrátí domů. S místním klubem Florbal Znojmo navíc Střešovice spolupracují a v dresu Jihomoravanů se tak v 1. lize v rámci střídavých startů prohání například Bohumil Piskáček, Daniel Péc, Vojtěch Kún či další mladíci.

Ve Znojmě se Tatran utká s Českou Lípou a v akci už budou i stříbrní hráči z MS ve Švýcarsku Ondřej Němeček, Marek Beneš, Matěj Havlas nebo Jonáš Kreysa. Poslední zmíněný navíc Znojmo velmi dobře zná, jelikož zde v loňské sezóně působil právě díky již zmíněným střídavým startům.

Hrát se bude v neděli 27. listopadu od 15 hodin v místní sportovní hale v ulici F. J. Curie. Těšit se můžete na přestávkový program v podobě zápasů děti nebo soutěž o tatranský merch, kdy po každém vstřeleném gólu poputuje do hlediště balonek, jehož šťastný obdržitel dostane kousek z tatranské kolekce.