Tatran Střešovice » Tatranky čeká doma těžké utkání s Olomoucí

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pátek 2.11.2018

Tatranky čeká doma těžké utkání s Olomoucí

Tatranky po sérii pěti proher musí zabrat a na o fous silnějším soupeři brát ideálně tři body. Tým posilněn o posilu z Chodova a Tigers má na to letos udělat play-off, je ale potřeba získávat co nejvíce body a probojovat se do vyřazovací části. Pomozte hráčkám, dorazte a buďte jejich šestým hráčem v poli!

Výkony Tatranek jsou jako na houpačce, bohužel ne s pozitivním koncem. Prohrály s nováčkem z Plzně, Panthers i favority soutěže Chodovem a Vítkovicemi. Už pět utkání trvá smůla, která obírá Skazkův tým o body. Nyní mají šanci to napravit, do STODOLY dorazí olomoucký výběr. Ten je sice v tabulce výš, konkrétně na osmé příčce, přesto žádný zápas není dopředu rozhodnutý. Pokud budou hráčky plnit taktické pokyny, nic není nemožné. 

A pokud navíc v bráně Tatranu nastoupí opět Hana Ranochová a naproti ní za Olomouc Lenka Kubíčková, bude to minisouboj dvou bývalých vítkovických brankářek. Spolu obě gólmanky zažily Pohár mistrů či Superfinále. Nyní je pravděpodobné, že se postaví proti sobě mezi tři tyče. 

Olomouc kromě zmíněné Kubíčkové bude spoléhat na Terezu Mošťkovou, ta s dvanácti body vede týmové bodování, když hned devětkrát skórovala. Na opačné straně, u Skazka v týmu, spoléhají hned na čtveřici brankářek (Ranochovou s Drbalovou, Antalovou a Humlovou). Janglová prozatím do utkání nenastoupila, ačkoliv mnohdy figuruje na soupisce pro konkrétní utkání. Lídrem bodování je se třinácti góly a jednou asistencí Daniela Reindlová.

Tatran Střešovice - FBS Olomouc| neděle 4. listopadu od 17:00| STODOLA Aréna Střešovice

 
Naši partneři