Tatranky si připisují třetí výhru v řadě

Ženy si dokázaly v zápase proti Olomouci udržet náskok, který si vytvořily během 1. a 2. třetiny a zůstávají stoprocentní.

Střešovický nástup do utkání byl velmi rychlý. Úvodní branka utkání padla ve 3. minutě a do 9. minuty už Tatranky vedly 4:0. Po kolotoči, který domácí hráčky dokázaly předvést během první poloviny 1. třetiny se hra uklidnila. I přes šance na obou stranách diváci branku až do přestávky neviděli.

I 2. třetina byla jasně pro Tatran, který pomalu navyšoval své vedení. Přišla sice i branka hostujícího celku, ale do šaten se šlo za vysokého vedení Střešovic 8:1. Vypadalo to, že v zápase je vše rozhodnuto a Olomouc bude odjíždět s pěkným debaklem.

V poslední části se náskok Tatranu ukázal jako naprosto klíčový. Třetinu totiž jednoznačně ovládla Olomouc, která se nehodlala vzdát bez boje a Střešovicím uštědřila hned 5 branek, zatímco domácí skórovali jen jednou. Utkání tak skončilo i po nepovedené poslední třetině stavem 9:6 pro Tatran. Nejlepší hráčkou utkání byla vyhlášena nová posila Střešovic Nikola Hermannová.

Ženy si i po 3. kole drží stoprocentní úspěšnost a v tabulce mají 9 bodů, což je řadí mezi nejúspěšnější 3 týmy. V příštím kole narazí Tatran na Vítkovice, se kterými v minulé sezóně nemohli dohrát čtvrtfinálovou sérii.