Tatranky těsně prohrály na Děkance

Gólová přetahovaná nebrala téměř konce. Tatranky ztratily dobře rozehrané utkání, přesto se několikrát dokázaly do zápasu vrátit a srovnat krok. Nakonec se z bodů ale radují Bohemians.

Tak to bude hráčky mrzet ještě dlouho. Utkání na Děkance rozehrály gólem z první minuty a přečkaly i dvě oslabení. Ani tyto skutečnosti je ale nenabudily do vyšších otáček. Bohemians do konce dvacetiminutovky odpověděly třemi pumelicemi a dostaly zápas pod kontrolu. Střešovice zakončily první dějství gólem a ve třetí minutě toho následujícího pak vyrovnaly na 3:3 a po gólech Vachuškové se Zabavskou se dostaly do vedení 5:3. Přesto to bylo málo.

Klokanky znovu vyrovnaly a navýšily na 6:5, což se partě trenérky Marešové podařilo smáznout, když ale tentokrát domácí znovu odskočily do dvoubrankového vedení, zvládl tým ze Střešovic skórovat už jen na 7:8. Na vyrovnání už nedosáhl. "Zápas jsme si prohrály samy díky neproměňování šancí a individuálním chybám. Máme co zlepšovat," uvědomoval si bezprostředně po konci Robert Novák.

Obdobná situace jako u mužů: čtyři mače, šest bodů, jen o pozici lepší pozice (5. místo). Znovu Tatranky rozehrají extraligové utkání v sobotu doma s Vítkovicemi, jež po čtyřech kolech ještě nepoznaly pachuť porážky a jsou první.