Tatranky vyráží do Olomouce

V neděli zavítají střešovické florbalistiky do Olomouce, kde je čeká druhý zápas tohoto víkendu. Kvůli dohrání všech zápasů, se nyní hraje Extraliga vždy v sobotu i v neděli. Málo odpočinku mezi zápasy a dlouhé cesty mohou být pro týmy opravdovou zkouškou.

Olomouc je se svými šesti body na sedmém až devátém místě tabulky. Pohybuje se tak na samém přelomu playoff a playdown. Poslední zápas Tatranu s Olomoucí skončil lépe pro Tatran. Ten teď hodlá svůj triumf z minula zopakovat a ukořistit body pro sebe. Moravanky však mají Tatranu co vracet, a navíc budou mít výhodu domácí půdy. Kapitánka Barbora Zabavská má však o zápasu jasno: „V neděli vyrážíme do Olomouce, kde nás čeká opět velice bojovný soupeř, který nám nenechá nic zadarmo. Zápas budeme mít jen ve svých rukou, takže musíme od začátku určovat tempo hry a ukázat naši převahu.“

Další víkend pak čeká na Střešovice velice těžký soupeř v podobě ostravských Vítkovic, který doopravdy ukáže, jak svědomitá byla příprava během covidové pauzy.