Tatranská OLYMPIÁDA je zahájena!

Po nadšení, které vyvolala virtuální cesta na Gothii a zpět přichází Tatran s novou výzvou. Tentokrát se bude jednat o olympiádu, ve které se proti sobě postaví dva střešovické celky – RED a BLACK.

Předchozí projekt Společně na Gothii měl veliký úspěch a cestu jsme zvládli za neuvěřitelných šest dní. Nyní jsme si pro své členy připravili další akci, která má za cíl zvednout se a začít se hýbat.

Tatranská OLYMPIÁDA se bude skládat z pěti disciplín, které se budou měnit vždy po týdnu. Přesněji řečeno, bude se soutěžit vždy od úterý do neděle, přičemž pondělí bude odpočinkové a vyhrazené na počítání výsledků.

Celý Tatran se rozdělí na dva proti sobě jdoucí týmy a každý bude mít svého koordinátora. Za tým RED jím bude Lukáš Langer a za tým BLACK Martin Pánek. Právě oni budou zaznamenávat aktivitu svých týmů. V praxi to bude vypadat tak, že si všichni olympionici budou své sportovní aktivity zaznamenávat na video, které pak pošlou do komunikační skupiny svého týmu. Koordinátoři pak v pondělí všechny výsledky spočítají a společně vyhlásí.

Kromě soubojů mezi týmy, bude olympiáda i o jednotlivcích. Po každé disciplíně totiž bude vyhlášen nejlepší sportovec, který se dočká zlatého poháru doprovázené poctou a slávou. Všichni aktivní účastníci z řad dětí dostanou za své výkony medaile.

Soutěžit se bude v následujících disciplínách, jejichž pravidla budou vždy předem vysvětlena: přeskoky přes švihadlo, dribling na florbalce, nožičky s fotbalovým míčem, hod na koš a uražení co největší vzdálenosti ať už obyčejným během, na běžkách či na kole.

Veškeré informace dostanou všichni účastníci do e-mailu. Dozví se tak rozdělení do týmů a pravidla jednotlivých disciplín. Chceme poprosit všechny rodiče, aby své děti v akci podpořili a pomohli jim například s natáčením nebo zasíláním videí. Přece jen jde o olympiádu!

V členské databázi se dozvíte, do kterého týmu patříte. Poté se stačí jednoduše přidat do skupiny přes tyto odkazy:
Tým RED (Lukáš Langer) - 🔴 https://chat.whatsapp.com/GHeU1heFH4e8DBfWUlEvQn
Tým BLACK (Martin Pánek) - ⚫ https://chat.whatsapp.com/BDWfRq2xVbkEnuavX8CLod