Tatranský florbalový ˝ORIENŤÁK˝

Pomalu přichází léto a s ním i venkovní sportovní akce. Jedna taková proběhne v sobotu 12. června na Ladronce. Zvány jsou všechny děti ve věku od 6 do 15 let.

Florbalový oddíl Tatranu Střešovice si na sobotu 12. června připravil sportovní odpoledne nejen pro své členy, ale i pro širokou veřejnost. Akce s názvem Tatranský florbalový orienťák je určena všem klukům a holkám ve věku od 6 do 15 let.

Akce bude probíhat na Ladronce. Registrace do závodu bude otevřena v hlavním stanu, který bude umístěn přímo u Usedlosti Ladronka od 13 do 15 hodin. Během těchto dvou hodin je také nutné na závod vyrazit. Při registraci dostane každý účastník kartu závodníka, kde najde mimo jiné i mapu.

V parku bude rozmístěno 8 florbalových stanovišť s různými úkoly. Po splnění úkolu dostanou účastníci razítko a budou moci pokračovat dále. Po nasbírání všech razítek proběhnou závodníci cílem a následně odevzdají svoji kartu v hlavním stanu s registrací. Pořadí jednotlivých stanovišť si určuje sám závodník.

Po ukončení závodu bude následovat slavnostní vyhlášení, které je nyní naplánováno na 16:15. Vyhlašovat se budou nejlepší závodníci v kategorii 6-8 let, 9-11 let a 12-15 let. Každé dítě, které zdárně ukončí závod, může v cíli očekávat malou odměnu.

Doufáme, že se v sobotu 12. června sejdeme na Ladronce v co nejhojnějším počtu a užijeme si skvělé sportovní odpoledne. Kromě orienťáku bude připraven i doprovodný program. V hlavním stanu bude po celou dobu hrát DJ. Lákadlem bude i venkovní florbalové hřiště, na kterém bude možné sehrát zápas s některými z tatranských trenérů.