Televizní utkání dopadlo lépe pro Bohemku, která nad Tatranem vítězí těsně 3:4.

Po pražském derby nazvaném PSN Game – Souboj akademie se mohou radovat hráči FBŠ Bohemians, kteří nakonec těsně vítězí o a berou 3 body.

Utkání mělo poměrně pomalý rozjezd. I přes šance na obou stranách mohli diváci během 1. třetiny vidět pouze jednu branku, a i na tu si museli počkat do až do 17. minuty. Po fatální chybě v rozehrávce Tatranu se Bohemians dostali do přečíslení a celkem snadno se tak dostali do vedení 0:1.

Ani 2. třetina pak příliš gólových radostí nepřinesla. 3 minuty po úvodním vhazování se opět radovalo FBŠ a svůj náskok navýšilo na 2 branky. Za zmínku rozhodně stojí výkony obou brankářů, kteří ukazovali výborné zákroky a do konce třetiny již nedopustili žádnou změnu skóre. Z tatranské lavičky je sledovala i tatranská golmanská legenda Tomáš Kafka, který musel výjimečně převzít roli záložního brankáře.

Poslední část začala úspěšně odbráněným oslabením Tatranu, na které bohužel navázalo vzápětí další, ve kterém se Bohemians dokázali gólově prosadit. Naštěstí pro Tatran přišla v 50. minutě další branka Bohemians, tentokrát však do vlastní sítě, na jejímž vstřelení měl lví podíl Filip Langer. Po jen několika málo vteřinách následovala další Tatranská radost. Autorem gólu se stal střešovický nejlepší střelec Martin Šindelář, kterému asistoval Milan Meliš. Tatran se tak dotáhl na rozdíl jediné branky. Stav nevydržel dlouho a klokani odskočili opět do dvoubrankového vedení. Během hry v 6 ještě dokázal skórovat domácí Jakub Kolísko za asistence Martina Šindeláře, na další branku však již nezbyl čas, a tak si Bohemka z Podvinného mlýna odváží výhru 4:3. Na obou stranách pak byli vyhlášeni za nejlepší hráče golmani Lukáš Kříž Michal Kotouček, kteří se v tomto utkání opravdu činili a soupeřím znepříjemňovali život.

Obrovský dík a respekt patří divákům, kteří dokázali udržet výbornou atmosféru celých 60 minut a fandili i za nepříznivého stavu pro domácí Střešovice. Domácí trenér Milan Fridrich hodnotil utkání takto: První polovinu zápasu jsme nebyli v dobrém pohybu a nasazení. Bohužel technické provedení herních situací nás stálo nějaké body. Děkujeme fantastickým divákům a soupeři.“