Tatran Střešovice » Trénuj jako TATRAN PLAYER

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 16.3.2020

Trénuj jako TATRAN PLAYER

My v Tatranu bereme situaci a nakázanou karanténu zodpovědně. Připoj se k nám a trénuj doma jako TATRAN PLAYER. Jako bonus jsme si připravili soutěž o poukázky do Florbalexpertu.

Protože nemůžeme trénovat společně v hale, připravili jsme v Tatranu soutěž, která má za cíl motivovat hráče k pohybu doma, ať jsme jako tým na další sezóny připravenější a lepší. Inspirací na domácí trénovaní může být i náš Youtube kanál, kde jsou krátká videa, která určitě nejednomu hráči přijdou vhod.

Rozhodli jsme se tak bojovat s nudou a zároveň podpořit hráče v pobytu doma.

Podmínky pro zařazení do soutěže jsou jednoduché. Stačí natočit originální video a vložit ho na Instagram. Ve videu mohou být zapojeni rodiče, sourozenci, domácí mazlíčci nebo cokoli co vás napadne. Podmínkou je, že délka videa musí být 30 sekund a hráči na sobě musí mít tatranské oblečení nebo značky Unihoc či Zone. Popisek musí také obsahovat #TatranPlayer a označení profilů @tatranstresovice, @florbalexpert a @unihocczechrepublic.

My pak vybereme 5 finalistů mezi kterými se pak rozhodne o konečném pořadí. Soutěží se o poukázky do Florbalexpertu v hodnotě 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč.

 

Pojďme se společně inspirovat, zlepšovat a trénovat jako TATRAN PLAYER!

 
Naši partneři