neděle 21.2.2021
Sportovní centrum Řepy
24. kolo

V nedělním utkání se nedařilo ani mužům

V neděli se tatranským týmům nedařilo. Po prohře žen je následovali i muži, když na domácí půdě těsně prohráli s Black Angels 4:5.

Zápas proti Black Angels se nesl od samotného začátku ve vysoké tempu a ačkoli to byl Tatran, kdo se první radoval ze vstřelené branky, hostující dokázali ještě během úvodní třetiny otočit na 1:2. Výhra v první části nakonec zajistila Blackům výhru i v celém zápase, neboť následující třetiny skončily vždy remízou.

V prostřední periodě se dokonce hostům podařilo navýšit své vedení o dvě branky. Tatran ho však po střelách Havlase a Meliše dokázal vždy stáhnou. Během poslední části se mu dokonce zásluhou Brautfergera podařilo vyrovnat a zažehnout tak naději alespoň na prodloužení. Tu však tři minuty před koncem definitivně pohřbili hosté, když opět odskočili do jednobrankového vedení. Tatran sice nakonec své soupeře dokázal střelecky předčít, nicméně vstřelit potřebnou vyrovnávací branku se mu nepodařilo.

Střešovice tak zůstávají v tabulce na třetím místě a nad Bohemians mají náskok jednoho bodu a jednoho zápasu k dobru. Black Angels si naopak polepšili a posunuli se do postupové osmičky nad Liberec.