Vrchol dobročinného projektu Góól na druhou proběhne během TV utkání Tatranu proti Vítkovicím

Tatran bude s Vítkovicemi bojovat o první místo. Zároveň vyhlásí vítěze charitativního projektu Góól na druhou.

Za každý gól 1000 Kč. To je střešovický projekt Góól na druhou, ze kterého půjdou peníze na dobrou věc. Kam přesně, rozhoduje veřejnost na webu goolnadruhou.cz, když je na výběr z Nadačního fondu Modrý hroch, Nadačního fondu N a Domu Ronalda McDonalda. Ukončení hlasování a předání proběhne právě v rámci utkání gigantů.

Tatran s Vítkovicemi platí za historicky nejúspěšnější české kluby, které už po dekády svádějí souboje o mistrovské tituly. Nejinak tomu bylo v loňské sezóně, když se oba kluby potkaly s BigBoard Superfinále, ze kterého vzešel se zlatým puncem střešovický klub. K tomu všemu půjde i o souboj dvou aktuálně nejlepších celků superligové tabulky.

Tatran má sice oproti Vítkovicím dva duely k dobru, případné vítězství už však jeho vedoucí pozici může zcela legitimovat. Svěřenci Milana Fridricha už dali zapomenout na nedobrý začátek ročníku a aktuálně drží sérii osmi superligových vítězství v řadě. Naposled Střešovice uspěly v Pardubicích, kde už se představila nová akvizice v podobě Martina Kisugiteho, který se při svém debutu dokázal i gólově prosadit a přispěl tak k pohodlné výhře 11:2.

V pátek 17. listopadu nadělovaly i Vítkovice. Jejich vítězství 14:5 nad Libercem bylo šesté v řadě a celkově už deváté. Tým Dana Folty se v probíhajícím dění základní části může chlubit nejlepší obranou, když zatím obdržel jen 43 branek, o dvě méně, než Tatran. Ostravský tým to navíc umí do směrem dopředu, když například Mladé Boleslavi nasázel 11 branek a skolil ji 11:8. Lepší umístění tak Vítkovice stojí ztráty z půdy České Lípy, Sparty nebo domácí prohra s Chodovem.

Souboj titánů českého florbalu, souboj reprezentantů, repríza Superfinále a přímý duel o první místo. To vše a ještě mnohem víc v podobě vyhlášení projektu Góól na druhou dnes od 17 hodin v UNYP Aréně.

Vstupenky v síti Ticketportal
Video online přenos
Textový online přenos