Začíná dvojboj s Mladou Boleslaví. Nejprve o postup do semifinále poháru

Střešovické florbalisty čekají během 4 dní hned dva souboje s hegemonem posledních let, Mladou Boleslaví. První z nich je čeká ve středu v rámci Poháru Českého florbalu.

Na bitvu dvou superfinalistů posledního ročníku Superligy dojde ve čtvrtfinálové fázi, kam se oba týmy prokousaly bez větších problémů. Tatran postupně vyřadil Benešov a Orku Čelákovice, Mladá Boleslav mezi 8 nejlepších prošla přes Butchis a Ústí.

Je otázka, jak k utkání oba týmy přistoupí. Střešovičtí trenéři využívali pohár k zapojování hráčů širšího a juniorského kádru a naopak nechávali odpočívat některé opory. Obdobně k pohárové soutěži ostatně přistupovali i v Mladé Boleslavi.

Oba týmy se naposledy střetly ve 2. kole Livesport Superligy 15. září v Mladé Boleslavi, kde Tatran dokázal vyhrát 4:3 a alespoň částečně Boleslavi oplatit superligovou porážku. I díky tomu zatím neztratili svěřenci Milana Fridricha a Luďka Beneše ani bod a po polovině základní části Superligy vedou o 7 bodů právě před Mladou Boleslaví, která o uplynulém víkendu dokázala vyrabovat Vítkovice poměrem 7:1.

O postup mezi 4 nejlepší se oba týmy utkají na domácí půdě Tatranu, ve sportovním centru Řepy. Vítěz střetnutí v semifinále, které se bude hrát ještě před Vánoci, půjde na lepšího z dvojice Bohemians-Liberec. Mezi nejlepšími osmi celky je hned sedm superligových. Kromě Tatranu a Boleslavi již zmínění Bohemians, Liberec a k nim ještě Black Angels, Sparta a Vítkovice. Tento výčet pak doplňují prvoligový Aligators.

Pohárový souboj prvních dvou superligových týmů startuje v Řepích ve středu v 19 hodin a kromě samotného utkání se můžete těšit i na autogramiádu střešovických reprezentantů.