Žádné další překvapení. Ženy nasázely Znojmu 11 gólů

Střešovice získaly první body roku 2024.

Střešovické ženy se poprvé v roce 2024 představili doma, když se podruhé za sebou postavili nováčkovi soutěže. Proti Znojmu chtěly svěřenkyně Pavla Hudíka a Vladimíra Fuchse odčinit překvapivou prohru z půdy Třince a ještě zabojovat o konečné umístění v TOP6.

Že bude mít zápas s týmem z jihu Moravy o poznání klidnější průběh ukázala už první třetina. Domácí už totiž v 10. minutě vedly 3:0 zásluhou branek Bystrianské, Vernerové a Stůjové. Ve zbytku první dvacetiminutovky sice další góly nepadly, střelecká převaha 16:2 však mluví sama za sebe.

Na další gólovou radost se čekalo až do 28. minuty, kdy se trefila Linda Fuchsová a chvilku po ní přidala pátý zásah Karolína Stůjová. Převaha Tatranu se pak na skóre projevila ještě před přestávkou, kdy se dvakrát během 14 sekund trefily Vaníčková s Krýslovou. Po 40 minutách tak domácí výběr vedl 7:0.

Domácí expres nezastavoval ani po přestávce. Už 10 sekund od úvodního hvizdu přidala osmou branku Lucie Želízková. Až ve 47. minutě přišla i první znojemská radost, o kterou se po samostatném úniku postarala Smutná. K žádnému dramatu to však nevedlo, jelikož se Střešovice v rozmezí 49. a 51. minuty trefily ještě třikrát, čímž upravily skóre na 11:1. Tím, že další góly nepadly, bylo to i skóre konečné.

Tatran tak odčinil zaváhání z Třince a připsal si první body roku 2024. Další zápas ho čeká další víkend na půdě Vítkovic.

PSN Tatran Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 11:1
branky: 3. Tereza Bystrianská, 9. Lucie Vernerová, 10. Karolína Stůjová, 28. Linda Fuchsová, 30. Karolína Stůjová, 39. Gabriela Vaníčková, 39. Lucie Krýslová, 41. Lucie Želízková, 49. Barbora Panešová, 50. Lucie Želízková, 51. Linda Fuchsová - 47. Eva Smutná; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Monika Šolleová 14 - Veronika Šplíchalová 31; po třetinách: 3:0, 4:0, 4:1