Ženské semifinále pokračuje za stavu 1:1 na půdě Tatranu

Semifinálová série je po výsledcích 4:2 a 2:8 vyrovnaná.

Boj o účast v ženském Superfinále pokračuje za vyrovnaného stavu. Svěřenkyně Pavla Hudíka a Vladimíra Fuchse totiž dokázaly zvládnout duel s pořadovým číslem 1 a byť ten druhý již uzmout nedokázaly, stav 1:1 po venkovních utkáních je stále velmi dobrý.

Oba zápasy měly přitom velmi podobných, ne-li totožných, prvních 30 minut. V nich Chodov vždy vedl a Tatran pokaždé dokázal vyrovnat. Jenže poté v prvním případě překlopil skóre na svoji stranu, v tom druhém pak na konci druhé třetiny dvakrát inkasoval a manko už nedokázal stáhnout. Klíčovým se tak vždy stal přerod druhé a třetí části, který v obou případech rozhodl o osudu utkání.

Nyní se série stěhuje do sportovního centra Řepy, kde Tatran odehraje obě svá domácí utkání, To první ho čeká už v pátek od 16 hodin, druhé pak v sobotu v tentýž čas,

Nejproduktivnější hráčkou série je prozatím střešovická Kateřina Seemannová se třemi kanadskými body. V závěsu je hned 8 dvoubodových hráček, z nichž jedna je Linda Fuchsová a zbývajících sedm je z chodovského tábora. Vysoká čísla mají zatím obě brankářky. Monika Šolleová má zatím úspěšnost přes 88 % a o moc pozadu není ani Jana Christianová, která atakuje 85 %.

Semifinále III | SC Řepy | pátek 29. března 16:00