Ženy čeká klíčové páté semifinále

Semifinálová série se za stavu 2:2 stěhuje zpátky na jih Prahy a pátý duel určí držitele matchballu.

Semifinálová série ČEZ Extraligy uhání jako splašený jelen a jen dva dny po odehrání čtvrtého duelu je tu zápas s pořadovým číslem 5, který bude vzhledem k okolnostem zcela klíčový. Stav semifinálové bitvy je totiž i po druhém víkendu vyrovnaný, když svěřenkyně Pavla Hudíka a Vladimíra Fuchse dokázaly zareagovat na páteční porážku 2:7 vítězstvím 4:2 a do pátého duelu jde série za stavu 2:2 . díky čemuž bude vítěz pátého klání disponovat výhodou matchballu.

Tatran s Chodovem si zatím vyměňují po výsledcích 4:2 pro Střešovice a vysokých vítezstvích celku z jihu Prahy. Ten v případě svých výher vstřelil 7 a 8 branek, v případě porážek ale nedokázal vsítit víc, jak dva zásahy. V sobotním duelu navíc hledal gólový recept až do 58. minuty, když prohrával už 0:4 a ani dvě gólové korekce mu nebyly nic platné.

Nejproduktivnější hráčkou série je po 4 zápasech chodovská Eliška Chudá s 5 body, kterou v bodovém výčtu následuje hned 15 dalších hráček celku z Jižního Města. Ze střešovického tábora mají nejvíce našetřeno Lucie Želízková s Kateřinou Seemannovou, které mají shodně 4 kanadské body.

Páté semifinále startuje na sportovní hale Jižní Město v pondělí v 15 hodin.
Textový online přenos
Video online přenos