Ženy na Bohemku nestačily

​Střešovické florbalistky nedokázaly vyzrát na soupeřky z pražské Bohemky a z pátečního utkání odcházejí bez bodu. Reparát je čeká již v neděli proti Tigers.

Ačkoli Tatran vstoupil, do derby dobře, když po sedmi minutách vedl 2:0, nedokázal v úvodu proměnit dvě nabídnuté přesilovky, kterými by se dostal do pohodlného vedení a získal klid na hokejkách. Byla to naopak Bohemka, která byla po první třetině na koni, protože se v druhé polovině úvodní dvacetiminutovky dotáhla na stav 2:2.

Ve druhé třetině se poprvé ujaly vedení hráčky domácích. Stejně jako předtím Tatran, i ony získaly dvoubrankový náskok a záhy jej ztratily. S vyrovnáním se však popraly lépe. Během odloženého vyloučení nejprve strhly stav znovu na svou stranu a následně přidali ještě gól do šatny.

Tatran neměl na co čekat. Do poslední třetiny nastupoval s dvoubrankovým mankem. Bohužel po deseti minutách přišla místo vytouženého snížení opět inkasovaná branka, kterou doprovodila tři minuty před konce ještě jedna, která upravila skóre na konečných 8:4 z pohledu domácích Bohemians.

Střešovice se tak po utkání nacházejí na šestém místě tabulky. Šanci na reparát dostanou již za dva dny. V neděli je čekají Tigers Start98 Kunratice, proti kterým budou rozhodně chtít urvat všechny tři body.