Ženy v poháru pokračují dál

Střešovické florbalistky si v osmifinále poradily s prvoligovými Black Angels 7:2 a v listopadu je čeká utkání proti Fbš Bohemians.

Tatran se krátce po reprezentační pauze představil v dalším z pohárových utkání. Ačkoli se v něm dle slov hlavní trenérky Marešové trápil, dokázal v druhé polovině hrací doby převzít otěže a dovézt jej do zdárného konce.

Na začátku se střešovickým střelecky příliš nedařilo. Ačkoli byla jejich převaha znatelná, dokázali během první třetiny vstřelit pouze jedinou branku. Toto vedení navíc ztratili v úvodu druhé části, kdy proti nim bylo po nevyužité přesilové hře odpískáno trestné střílení. Druhá část se záhy ukázala jako divácky velmi atraktivní. Po desetiminutové pauze bez gólu se Tatran opět ujal vedení. O to sice ve třicáté minutě, která byla zároveň i poslední před přestávkou přišel, ale dokázal okamžitě reagovat. Během šestnácti minut vstřelil hned dvě důležité branky a do závěru zápasu se šlo za stavu 2:4.

Poslední patnáctiminutovka už patřila jen Střešovicím. Domácí sice podávali houževnatý výkon, ale ani po dvou nevyužitých přesilovkách snížit nedokázali. Florbalistky Tatranu naopak navýšily své vedení na 7:2 z jejich pohledu, což jim zaručilo postup do čtvrtfinále, kde se potkají s pražskou Bohemkou.