Ženy vyrazí na hřiště Panthers

Od konce základní části dělí Extraligu žen tři kola. Tento trojlístek otevřou Střešovice proti pražským Panthers.

V extraligové tabulce patří svěřenkyním Marka Michálka a Pavla Hudíka čtvrté místo, o které se dělí s ostravským FBC, to je na třetí příčce jen díky lepšímu skóre. S ostravským celkem tak Střešovice na dálku svedou souboj o konečné umístění v TOP3, přičemž oba týmy čekají duely s papírově slabšími soupeři a ke změně pořadí by tak muselo dojít k nějakému výsledkovému překvapení. Ani jeden z celků už zároveň nemůže pomýšlet na druhé místo, na které mají manko 10 bodů a potenciální semifinálové série budou oba týmy začínat na hřišti soupeře. Do toho je však ještě daleko.

Oproti Tatranu, který už své zraky může bez ostychu opřít na vyřazovací boje, v táboře pražských Panthers panují úplně opačné starosti. Panthers získaly za 19 kol pouhých 7 bodů a jen díky ještě bídnější bilanci Mladé Boleslavi jsou v tabulce jedenácté právě před celkem ze středních Čech. Tým, který v průběhu sezóny vyměnil trenéry, kdy Pavla Skazka nahradil John Hodek, tak jistojistě čeká boj o udržení nejvyšší soutěže v play-down.

Jediná dvě vítězství v ročníku zaznamenal pražský tým proti již zmíněné Boleslavi, kterou porazil 7:3 doma a venku vyhrál 8:4. Sedmý bod pak Panthers mají za prohru s Libercem v prodloužení. Vzájemný duel Panthers s Tatranem přinesl v polovině listopadu jednu z tří dvojciferných vítězství střešovického týmu. Tatran na stodole vyhrál 13:0 a udržel druhé čisté konto ročníku. Po pěti bodech si tehdy připsaly Kateřina Seemannová s Lucií želízková, která zaznamenala hattrick.

Souboj Tatranu s Panthers v rámci 20. kola Extraligy žen startuje na hale ZŠ v Rudné v neděli v 15:30.

Textový online přenos
Video online přenos