Ženy za sebou mají první úspěšný krok

Střešovické florbalistky vykročily do sezóny tou správnou nohou a připisují si svou první letošní výhru. Pantherkám nastřílely hned sedm branek a udržely čisté konto.

Na pražské derby mezi Tatranem a Panthers by si před počátečním hvizdem vsadil jen málokdo, neboť nebylo jisté, v jakém rozpoložení do sezóny týmy nastoupí a kdo bude favoritem. Hned úvodní minuty však ukázaly, že síla je na straně Střešovic, které se ujaly vedení po jednasedmdesáti vteřinách. Aktivnější hra se hostujícímu Tatranu vyplatila do konce první třetiny ještě jednou a po neproměněné přesilové hře byl stav utkání 0:2 z pohledu domácího celku.

Prostřední dvacetiminutovka byla na góly nejštědřejší. Asi nejvýraznější hráčkou byla Kateřina Seemannová, která je již druhou sezónu střešovickým střeleckým lídrem. Ze čtyř gólů vstřelila dva a na jeden přihrála, přičemž celkem zaznamenala dokonce hattrick.

Spolu s poslední brankou, která padla v úvodu poslední části tedy Tatran zvítězil poměrem 7:0 z jeho pohledu a brankářka Eliška Drbalová, která byla zvolena hráčkou zápasu, může slavit první vychytanou nulu.

Nyní čeká ženy krátká regenerace a následně úterní pohárové utkání proti SK Florbal Benešov, na které vyrážejí do Neveklova.