​Florbalistky Tatranu deklasovaly Bulldogs

A-tým žen porazil brněnské Bulldogs vysoko 14:0. V jednoznačném duelu se do statistik hned pěti body zapsala Kateřina Seemannová, která se nadále drží na druhém místě v bodování jednotlivců. Brankářka Eliška Drbalová si připisuje druhé čisté konto v sezóně.

Nedělní klání, které se odehrávalo ve střešovické Stodole mělo od začátku jasného favorita. Domácí se ujaly vedení již ve druhé minutě a zbytek hracího času jen navyšovali. Během prvních sedmi minut se trefili nakonec třikrát a do konce třetiny vedli už 5:0. Jeden gól navíc vstřelili ve vlastním pětiminutovém oslabení.

Ve druhé části se na gól čekalo necelých sedm minut. Pak však následovala minuta a půl, ve které to Tatran svým fanoušků ve sto procentech vynahradil a nasázel soupeřkám hned tři branky. Stav před druhou přestávkou se zastavil na číslici devět.

Ačkoli o vítězi bylo víceméně rozhodnuto. Střešovice nastoupily do poslední části se stejným nasazením, jako do těch předchozích. První dvouciferná desátá branka však přišla až pět minut před koncem, což ještě rozjelo tatranský kolotoč. Svůj první extraligový gól zaznamenala také nová posila z Ruska Mayya Lytorova, pro kterou byl zápas premiérou v české nejvyšší soutěži. Během posledních pěti minut nakonec padlo hned pět gólů a Tatran se po neděli může radovat z vysoké výhry 14:0.