​Střešovice si hned zkraje nového roku připisují výhru

Ženy za sebou mají úspěšný vstup do nového roku. V nedělním utkání si se soupeřkami poradily 6:1 a kontrolují čtvrtou příčku.

První utkání po vánočních svátcích začalo v rychlém tempu. Tatranu trvalo tři a půl minuty, než se ujal vedení, které už nepustil až do samotného konce. Po druhé střešovické brance se hra trochu uklidnila a Jičín se dokonce dostal na dostřel. V samém závěru třetiny však využila nabídnutou přesilovou hru Kopecká. Od té chvíle už Tatran jen navyšoval.

Druhá část přinesla pouze jednu branku. Ve dvacáté šesté minuté skórovala Marianna Býčková, která byla po utkání vyhlášena i nejlepší střešovickou hráčkou. Ačkoli Tatran přestřílel Jičín poměrem 14:4 a zahrál si dvě přesilové hry, do druhé přestávky zůstal stav nezměněn.

Do závěrečné dvaceminutovky tak šly domácí hráčky s tříbrankovým náskokem. Ten v začátku třetiny nejprve navýšila Simona Korbelářová a následně uzavřela skóre deset minut před koncem Seemannová. Ačkoli by se mohlo zdát, že se hra za stavu 6:1 už jen z nutnosti dohrává, opak byl pravdou. Hra se během posledních minut poměrně vyostřila a hráčky si nedaly nic zadarmo, na výsledku to však již nic nezměnilo a Tatran odchází z tohoto duelu vítězně.