​Ženy uštědřily Židenicím 10 branek

Střešovické florbalistky se mohou radovat z dalších 3 bodů. S Brňankami si dokázaly poradit poměrem 5:10. V tabulce se tak řadí mezi 3 týmy, které dokázaly vyhrát obě utkání.

I když výsledek 5:10 je na první pohled jednoznačný, dlouho tomu tam nebylo. Až do 52. minuty se totiž jednalo o velmi vyrovnané utkání. Obzvláště první třetina byla jako na houpačce. Hned v 2. minutě otevřela skóre Lenka Faltusová po asistenci Veroniky Kopecké. Vedení Tatranu však netrvalo dlouho. Židenické hráčky dokázaly během minuty a půl otočit skóre na svou stranu a ujmout se vedení 2:1. O další minutu a půl bylo opět vyrovnáno po přesné střele Lucie Želízkové, které asistovala opět Kopecká. Během následujících minut se vstřeleným gólem ujali slova znovu domácí, načež odpověděla střešovická Kateřina Seemanová, která využila přesilovku vyrovnala. Asistovala ji Vendula Beránková.

Ve 2. třetině se hra trochu uklidnila a diváci si na další branku museli počkat do 32. minuty, kdy po poslala Tatran do vedení Kateřina Vachudová po asistenci Kateřiny Seemanové. Domácí se však stále nehodlali vzdát a během chvíle Tatran opět dotáhli, v tomto utkání však naposledy. Do konce třetiny dokázaly na 4:6 zvýšit Seemanová s Kopeckou, kterým asistovali Vachudová s Faltusovou

3. třetina začala rychlým nástupem Židenic, kterým se podařilo snížit na rozdíl branky. Dlouho hrozilo vyrovnání a zápas nabíral na dramatičnosti. V 52. minutě však vstřelila gól Michaela Mechlová po přesné přihrávce výborné Seemanové a Tatran opět odskočil do vedení o 2 branky. Pak už Pražanky svůj náskok jen navyšovaly. V 56. minutě naběhla na hřiště z trestné lavice Faltusová, ukořistila míček a sama přesně zakončila. Duo Mechlová a Seemanová se společně zapsalo do statistik ještě jednou minutu před koncem a půl minuty před koncem nekompromisním nájezdem završila utkání a hattrick Faltusová, která si vysloužila titul nejlepší hráčky utkání. Za zmínku stojí i skvělých 5 bodů Kateřiny Seemanové.