neděle 1.10.2023
STODOLA Aréna Střešovice
. kolo

Překvapení se nekoná. 12 gólů do sítě nováčka a pohodlné vítězství.

Ženy si připisují druhou výhru v sezóně. Jasné vítězství řídila Fuchsová, která si připsala tři góly. Skvělá byla také defenziva, ta povolila Třinci pouhé dva góly. Důležitým faktorem byl také účinný pressing a ovládnutí předbrankového prostoru.

Ač přes jasný výsledek to byl právě Třinec, který otevřel skóre utkání. Po nahození před branku tečovala balonek Podsedníková a poslala tak Třinec do vedení. O vyrovnání se postarala Venerová, která pohotovou dorážkou poslala míček do sítě. Do konce třetiny pak ženy dokázaly přidat další dva góly a do šaten se šlo za stavu 3:1 pro Tatran.

Na 4:1 zvyšovala dvě minuty po začátku druhé části Šárka Ježdíková opět z dorážky. Svů první gól v zápase vstřelila Fuchsová po nahrávce Želízkové do odkryté klece. Obzvláště povedená byla branka na 7:1. O ten se postarala již zmiňovaná dvojice Fuchsová Želízková. Druhá jmenována našla Fuchsovou přihrávkou přes střed hřiště a s následující střelou si už gólmanka Třince nedokázala poradit.

Svůj druhý a zároveň poslední gól v utkání vstřelil Třinec po necelých třech minutách třetího dějství. Zoubková dokázala bekhendem trefit míček ze vzduchu na přední tyč. Gólovou smršť Tatranu nastartovala Lovíšková. Ta si na brankovišti našla odražený balon a upravila na 8:2. Třetímu gólu Lindy Fuchsové přihlíželi diváci v čase 48:23. Po výborné práci Krýslové, který vybojovala míček za brankou už Fuchsová neměla problém skórovat. Tatran pak do konce utkání přidal ještě dva góly a po konečné siréně svítil na tabuli výsledek 12:2. Nejlepší hráčkou za domácí byla vyhlášena autorka hattricku Linda Fuchsová.

Další utkání čeká ženy 8.10 na půdě Olomouce. Zápas začíná od 14:00.