Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Tatran - Hattrick Brno 3:2

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 27.10.2019

Konečně vítězství! Muži doma porazili poslední tým ligy a berou tři body

S T Ř E Š O V I C E - Muži prolomili sérii pěti porážek v řadě a přestože se domácí výhra nerodila snadno, nakonec mají Tatranští další tři body do tabulky.
8. kolo, sobota 26.10., STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Domácí
3:2
Hattrick Brno Hosté
(1:1, 1:0, 0:1)
Branky: 15. Šindelář, 34. Kolísko, 59. Kreysa - 1. Fuchs, 52. Ondráček. Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Diváci: 70.
Tatran
Frühbauer - Tlapák, Kreysa, Švéda, Mühlfait, Kočandrle, Jan Kolísko, Sládeček, Navrátil, Jakub Kolísko, Langer, Havlas, Tomčo, Vavroušek, Novák, Meliš, Brautferger, Pánek, Šindler
Hattrick Brno
Kuhn - Procházka, Jalový, Gold, Fuchs, Coufal, Andrle, Dvořák, Nagy, Ondráček, Grábl, Vlach, Sládeček, Horák, Halama, Medek, Hronek, Kůra

Komentář k zápasu

Vítězství mužů se nerodilo vůbec lehce, ba naopak. Připomínalo úvod sezony, kdy k tomu, aby Střešovice zvítězily, musel Tatran  nejprve prohrávat. Hosté z Hattrick Brno šli do vedení už v první minutě, což čekal jen málokdo. Jejich tlak ale nevydržel dlouho a domácí v patnácté minutě slavili srovnání. V urputném boji pak pokračovalo i prostřední dějství, ve kterém se o jedinou branku postaral střešovický Jan Kolísko. 

A zatímco domácí nedokázali nabídnutou přesilovku z úvodu závěrečné dvacetiminutovky využít, hosté stejnou šanci využili a snížili na 2:3 ze svého pohledu. Jenže to bylo naposledy, kdy se gólově prosadili, a tak zůstaly všechny tři body ve STODOLE. Tatran je s deseti body devátý. Další utkání odehraje na státní svátek v pondělí, když zamíří na palubovku městského rivala Bohemians.

Ohlasy trenérů

Jakub Menhart (TAT): Velmi důležité tři body. Týmový výkon, nasazení a velká podpora střídačky nám dnes pomohly protrhnout sérii. Pevně věřím, že nás to nakopne do dalších bojů. Soupeři děkuji za zápas.

Marek Fiala (HBN): Dvě třetiny jsme primárně mysleli na obranu a soupeř nás tlačil, ale nebyl efektivní. Ve třetí třetině jsme zvýšili aktivitu ve hře s míčkem, zlepšil se pohyb a soupeře jsme dokázali zatlačit a vyrovnat. V závěru utkání platilo nedáš, dostaneš, proto si dnes neodvážíme žádné body. Je zásadní, abychom na poslední třetinu navázali v pondělním utkání doma. Díky soupeři za utkání.

Naši partneři