neděle 22.1.2023
SH Jižní Město
. kolo

Ženy smetly Boleslav

Tatran v sobotním zápase předvedl výborný výkon a připsal vysoké vítězství 11:1. Do statistiky kanadského bodování se zapsalo hned třináct střešovických hráček.

Zápas mezi současně čtvrtým Tatranem a jedenáctou Mladou Boleslaví měl od začátku jasného favorita. I přes to, že první branka padla až v osmé minutě, kvalita domácích byla znatelná od úvodního hvizdu.

Momentů a krásných gólových akcí bylo v utkání ze strany Tatranu k vidění hned několik. Za zmínku stojí šest minut ve druhé třetině, kdy střešovické florbalistky vstřelily svým soupeřkám hned čtyři góly a navýšily vedení na 7:0, což je v polovině zápasu už poměrně pěkný náskok. Podobná situace nastala i v třetině následující, kdy bylo krátce po proměněném gólu nařízeno trestné střílení ve prospěch domácích, se kterým si skvěle poradila Kopecká a následně završila střešovickou jízdu na jedenácté brance Judová.

Naopak smolný okamžik přišel pouhé čtyři minuty před koncem. Mladé Boleslavi se podařilo využít přesilové hry, čímž zkazila čisté konto do té doby vždy připravené Antalové.