středa 17.11.2021
Sportovní centrum Řepy
. kolo

A-tým rozstřílel Českou Lípů 14:2

Tatran předvedl skvělý a koncentrovaný výkon po celých šedesát minut utkání. Odměnou mu bylo čtrnáct branek do sítě soupeře a zasloužená vysoká výhra.

Střešovice od začátku duelu s Lípou ukazovaly svou kvalitu a tlak do brány. Po úvodních dvou gólech se sice soupeři dokázali dostat na rozdíl jedné branky a mohlo se zdát, že se zpět ve hře. Tatran ovšem znovu zabral a do konce třetiny vedl 4:1.

Prostřední část byla na branky nejskoupější. Během prvních deseti minut Střešovice dokázaly ubránit oslabení a v těch následujících navýšily svůj náskok na 7:1, což jasně značilo, že utkání je víceméně rozhodnuto.

Závěrečná dvacetiminutovka odstartovala dvěma po sobě jdoucími vyloučeními hostů, které Tatran vždy potrestal. Celkem v zápase využil početní výhodu třikrát a připisuje si stoprocentní úspěšnost. Po deváté střešovické brance se sice ještě o slovo přihlásila Česká Lípa, když přidala svou druhý gól, ale byl to Tatran, kdo celý duel dalšími třemi přesnými střelami ze hry a jedním trestným střílením uzavřel na stavu 14:2.

Florbalisté Střešovic si tedy připisují do svých statistik vysokou výhru, a hlavně tři body, které upevňují jejich vedoucí pozici. S výkonem byl spokojený i trenér Milan Fridrich, který po utkání své svěřence chválil za plnění předem daných cílů a koncentraci po celý hrací čas.