Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Liberec - Tatran 4:10

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

sobota 10.10.2020

Další senzační výhra A-týmu mužů

Muži si v posledním duelu před minimálně dvoutýdenní přestávkou vystříleli další 3 body. Liberec porazili jednoznačně 10:4.
7., sobota 10.10., SH ZŠ Dobiášova Liberec
Liberec Domácí
4:10
Tatran Hosté
(1:4, 3:4, 0:2)
Kanadské bodování (góly + asistence): Filip Langer 5 (1 + 4) Matěj Havlas 3 (2 + 1) Martin Šindelář 3 (1 + 2) Pavel Sládeček 2 (2 + 0) Petr Brautferger 2 (2 + 0) Ondřej Němeček 2 (1 + 1) Milan Meliš 1 (1 + 0) Adam Tlapák 1 (0 + 1)

Komentář k zápasu

Florbalisté Tatranu vlítli do utkání s opravdovou vervou a než skončila 1. minuta vedli už 0:2. V 7. minutě sice pustili domácí do hry a vsítili jedni branku, nicméně po využitém vyloučení a skvělých výkonech domácího brankáře vedli po 1. třetině 1:4.

Ve 2. třetině si ze začátku vedli lépe liberečtí. Po úvodní brance a využitém střešovickém vyloučení dokonce dokázali vyrovnat na 4:4. V tu chvíli Tatran zařadil vyšší rychlost a během dvou minut nastřílel neuvěřitelné 4 góly a opět odskočil do jednoznačného vedení.

V poslední třetině už Pražané jen navýšili vedení na 4:10 a po dvou ubráněných oslabeních přečkají původně reprezentační pauzu na skvělém 2. místě tabulky. Na výhře se značnou měrou podílel střešovický brankář Lukáš Kříž, který byl také vyhlášen nejlepším hráčem utkání.