neděle 10.10.2021
Sportovní centrum Řepy
. kolo

Tatran pokračuje v krasojízdě, Pardubice rozstřílel 16:1

Mužům se v nedělním utkání proti Pardubicím dařilo. V jednoznačném zápase deklasovali soupeře 16:1 a nadále zůstávají stoprocentní.

Utkání mezi Tatranem a Pardubicemi nebylo tak jednoznačné od úplného začátku. Favorizovaným domácím pomohlo k otevření skóre paradoxně až vlastní oslabení, ve kterém dokázali poprvé skórovat. Do konce třetiny nakonec rozvlnili síť za brankářem hostů ještě čtyřikrát a do přestávky šli za pohodlného stavu 4:0.

Stejně jako v úvodu zápasu, i v druhé třetině se na branku čekalo osm minut a Tatran dominoval spíše ke konci dvacetiminutovky, ve které to dokázal dotáhnout na stav 7:0.

Do závěrečné části se tedy nastupovalo za rozhodnutého stavu. Pardubice sice jednou dokázaly své snažení zúročit a domácímu brankáři Křížovi zkazit čisté konto, nebylo to však nic platné. Střešovice totiž dokázaly vsítit ještě devětkrát a dokráčet si pro jednoznačné vítězství, které prodloužilo jejich šňůru neporazitelnosti.

Nejlepším hráčem za tým domácích byl vyhlášen tahoun Marek Beneš, které zkompletoval hattrick a na dři další branky navíc přihrál.