čtvrtek 25.11.2021
Sportovní centrum Řepy
. kolo

Tatran přečká superligovou pauzu jako lídr tabulky

Muži z posledního utkání před šampionátem odházejí vítězně. Proti Liberci již tradičně dominovali především v závěru utkání. Přestávku stráví na prvním místě tabulky.

Zápas mezi Tatran a severočeským Libercem byl dlouho nerozhodný. Ačkoli v úvodní části na střeli zvítězili jednoznačně domácí, každý tým zaznamenal shodně po jedné vstřelené brance a do druhé dvaceminutovky se šlo za vyrovnaného stavu.

V prostřední části byla k vidění přestřelka až v jejím závěru. Do té doby ještě Střešovice zvládly uzmout vedení na svou stranu. Po nevyužitých přesilovkách na obou stranách však Kolísko dokázal pro svůj tým získat dvougólový náskok. Ten sice Liberec vzápětí stáhl, nicméně půl minuty do konce třetiny stejný hráč zajistil Tatranu stav 4:2.

Domácí tak měli do závěru hrací doby lepší pozici. Severočeši ovšem přijeli do Prahy ukázat co v nich je. Během prvních tří minut dokázali vyrovnat a vrátit zápas na startovní čáru. Z té definitivně vyběhl lépe Tatran. Poté, co se po střele Piskáčka dostal opět do vedení, dokázal skórovat v oslabení, a navíc ubránit nepříjemné oslabení pět na tři. V posledních minutách ještě přidali branky Beneš se Šimkem a Střešovice mohou slavit výhru 8:4.