neděle 16.1.2022
Sportovní centrum Řepy
23. kolo

Tatran rozstřílel Hattrick 12:2

Muži za sebou mají další vydařené utkání. Proti Hattricku Brno dokázali zvítězit vysoko 12:2 a připisují si tak tři body. Tři branky zkompletoval Marek Beneš, který se tak stal nejlepším hráčem zápasu.

Utkání mezi Tatranem a Hattrickem otevřelo v sedmé minutě vyloučení hostujícího hráče, které Střešovice potrestaly první brankou. To rozjelo jejich gólovou mašinu a do konce první třetiny vedly 5:0. Branku vstřelil i Ondřej Sádlo, který tak, doufejme, udělal tečku za svým zraněním.

V druhé části už začal Tatran zostra od začátku. Po šesté vstřelené brance sice nedokázal využít početní výhody, vynahradil si to však dvěma brankami, které mu přinesly pohodlné vedení 8:0

V poslední dvacetiminutovce vystrčilo růžky i Brno, když krátce po jejím začátku sebralo Křížovi čisté konto. Do konce zápasu dokázalo nakonec skórovat ještě jednou. Tatran byl ale lepší i ve třetí části a soupeře vyprovodil z utkání čtyřmi brankami.

Střešovice tak vítězí na domácí půdě 12:2 a v superligové tabulce čítají rovných šedesát bodů.