Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Pardubice - Tatran 3:15

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 8.10.2020

Tatran si z Pardubic přiváží vysokou výhru 15:3

Muži si po pondělním zápase spravili chuť na pardubických Sokolech. V dohrávce 3. kola Superligy ukázali, že dravost a hlad po gólech jim rozhodně neschází.
3., čtvrtek 8.10., SH Dašická Pardubice
Pardubice Domácí
3:15
Tatran Hosté
(1:5, 0:8, 2:2)

Komentář k zápasu

Tatranští borci dominovali utkání od samého začátku, když už v 6. minutě vedli 0:3. Následně sice dokázali vstřelit branku i Pardubice, což se nakonec ukázalo jako planá naděje o návrat do utkání, neboť skóre 1:5 po 1. třetině značilo jasnou nadvládu Střešovic.

V prostřední části spustili Pražané doslova brankostroj. Během 20 minut dokázali nastřílet úctyhodných 8 branek a žádnou nedostat. Zajímavostí tohoto utkání je fakt, že Tatran dokázal využít všechny 4 přesilové hry, a naopak ubránit obě oslabení.

Poslední třetina byla nakonec velmi vyrovnanou a skončila 2:2. To však již nezměnilo nic na vysoké výhře Tatranu 3:15. Střešovice v tomto zápase soupeře přestřílely 20:41 a jasně ukázaly svou dominanci na hřišti. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Filip Langer, který si připsal 5 kanadských bodů.