Tatran Střešovice » Reportáž ze zápasu: Bohemians - Tatran 8:4

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 9.9.2018

Ženy v úvodním zápase nedokázaly srovnat krok a prohrávají

První utkání pro střešovické ženy začalo sice nadějně, gól se jim ale nepodařilo vstřelit. Tlak a šance se nepodařilo hráčkám z Prahy 6 v gól proměnit ani později, čímž ke slovu pustily hráčky Bohemians, které v druhé dvacetiminutovce rozhodly o vítězi Open Air zápasu.
1., neděle 9.9., Tenisový dvorec Štvanice
Bohemians Domácí
8:4
Tatran Hosté
(1:0, 6:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 20. Kadidlová, 23. Polákový (Bočanová), 24. Reischlová (Nová), 27. Neubergerová (Bašová), 38. Bočanová (Vrátná), 39. Kadidlová (Poláková), 39. Bočanová (Poláková), 57. Kadidlová (Bočanová) - 25. Reindlová, 47. Zabavská (Reková), 55. Reindlová (Zabavská), 55. Šindelářová (vlastní branka) . Rozhodčí: Barbora Beranová, Lucie Hejnová. Diváci: 512.
Bohemians
Kreisingerová (Omelková) - Cukrová, Bašová, Šindelářová, Reischlová, Kadidlová, Vrátná, Polákový, Pokorná, Chaloupková, Císařová, Neubergerová, Nová, Loudová, Andrlová, Zlámalová, Divišová, Pavlicová, Bočanová
Tatran
Drbalová (Antalová) - Reková, Višvaderová, Svobodová, Prontekerová, Reindlová, Zikmundová, Válková, Viplerová, Lisová, Zabavská, Marko, Houžvičková, Matěvosova, Faťunová, Vlachová, Rybínová, Faltusová, Kramperová

Komentář k zápasu

První utkání střešovických žen v této sezóně začalo nadějně - Tatranky si vytvářely od začátku zápasu tlak, jedním z prvních střelců se mohla stát Daniela Reindlová. Její pokusy ale Kreisingerová z Bohemians dokázala likvidovat. Přestože střešovické ženy měly převahu na hřišti i v publiku, úvodní třetinu zvládl lépe domácí vyzyvatel. 

Ta pravá kanonáda se odehrála ale až v prostředním dějství, Bohemians ukázali svoji sílu a šesti góly předčasně rozhodli o vítězi utkání. Přestože třetina končila stavem 8:1 pro domácí, podařilo se Tatranu vrátit zpět do duelu. Po brankách Zabavské s Reindlovou se k míčku dostala Šindelářová, které se nepodařilo zpracovat přihrávku a ztečovala si míček do vlastní brány. Stav 9:4 mohl být nadějný, avšak proti hostům hrál čas, který byl neúprosný, a tak z prvního mače Tatranky neberou ani bod.

Šanci na reparát s Bohemians budou mít ženy sedmnáctého února, druhé utkání nové sezóny pak čeká Skazkův výběr příští sobotu doma proti Židenicím.

Naši partneři