Tatran Střešovice » Komunita » Aktivní rodiče

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

AKTIVNÍ RODIČE

Jsme hrdí na to, že ke dnešnímu dni funguje v tréninkovém procesu tatranských týmů přibližně desítka rodičů, z nichž 6 je vlastníkem platné trenérské licence. Rodiče jsou nezbytnou součástí klubu a jejich pomoc je pro nás nesmírně důležité. Vážíme si každého, kdo má chuť ve svém volném čase přispět svými vědomostmi a zkušenostmi. Pokud by měl kdokoliv zájem se připojit do této již početné skupinky aktivních tatranských rodičů, nechť kontaktuje hlavního trenéra příslušné kategorie. Děkujeme, vážíme si práce tatranských rodičů!  

TATRANŠTÍ TATÍNKOVÉ

Tatínkové Tatraňáci pravidelně dochází na tradiční nedělní tréninky veteránu, které se konají ve 20:30 v Unihoc Aréně! Pokud byste měli zájem se k těmto pohodovým tréninkům připojit, kontaktujte vedoucího veteránů Stardust Zdeňka Janouška (723 120 021). 

TATRANSKÉ MAMINKY

V ženském B-týmu, který úspěšně trénuje 2x týdně a je součástí složky neelitních týmů, trénuje přibližně desítka nadšených tatranských maminek! Je to florbal pro radost a v dobré partě! Maminky se díky základním zkušenostem s florbalem dokáží snáze vcítit do myšlení malých Tatraňáků, jejich dětí, na hřišti. Pokud by měl kdokoliv zájem (nejen tatranská maminka) rozšířit řady tohoto týmu nadšenkyň, nechť kontaktuje šéftrenéra neelitních týmů Marka Michálka (777 294 678). 

Naši partneři