Tatran Střešovice » Brankářská akademie

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

BRANKÁŘSKÁ AKADEMIE 

Koncept brankářských tréninků byl v Tatranu zahájen v polovině sezóny 2014/2015. Bylo to na bázi jednoho tréninku za 14dní a tréninku se mohli účastnit všichni brankáři Tatranu Střešovice. Na těchto trénincích bývalo většinou přes 15 brankářů, takže tréninky probíhaly ve stylu stanovišť a byly zaměřené na základní brankářské činnosti. S postupem času tréninky přibývaly a třeba v sezóně 2015/2016 jsme už byli na 2 trénincích týdně (1 kondiční a 1 technický).

Teď tu máme sezónu 2017/2018 a s ní přišlo rapidní navýšení tréninkových jednotek pro brankáře a to na 5 tréninků týdně! S touto porcí tréninků, kde si může brankář vybrat které časy a dny by mu vyhovovaly se dostaneme s účastí průměrně na 4 brankáře na tréninku, což trenérům umožňuje se brankářům věnovat plně individuálně a pracovat na jejich nedostatcích, které vypozorují na týmovém tréninku nebo na zápasech.

Mimo samotné tréninky mají brankáři možnost se individuálně rozvíjet a to za pomoci videorozborů odchytaných zápasů, které si buď natočí oni sami nebo v případě účasti šéftrenéra brankářů Tomáše Fibigera na jejich lize mají natočené všechny zápasy automaticky a dostávají ihned po zápase zpětnou vazbu. Další způsob individualního rozvoje je možnost individuálních dopoledních tréninků v hlavní hale Střešovické Stodola arény.

Všechny brankáře evidujeme prostřednictvím osobní karty v týmovém programu XPS. V této osobní kartě mají brankáři přístup k záznamům všech natočených zápasů, týmovým cvičením, feedbackovým videím z tréninků, individuálním plánům, trenérským postřehům a k cílům, na kterých by měl brankář pracovat. Podívejte se níže na videa přibližující, co vše mají tatranští brankáři k dispozici pro svůj rozvoj! 

ROZPIS TRÉNINKŮ 

PONDĚLÍ: 17:30 - 18:30 Tatran (venkovní trénink - fotbalové hřiště)

ÚTERÝ: 17:30 - 19:00 Kotlářka (kondiční trénink - malé hřiště)

ČTVRTEK: 15:00 - 16:00 Tatran (technický trénink - hlavní hala) 

PÁTEK: 17:00 - 18:00 Tatran (technický trénink - malý sál)

PÁTEK: 19:00 - 21:00 Tatran (technický trénink - tělocvična) 

BRANKÁŘSKÉ ROZBORY 

BRANKÁŘSKÁ CVIČENÍ

Naši partneři