Tatran academy

TATRAN ACADEMY FLOORBALL CHANNEL

YouTube kanál TATRAN ACADEMY je spuštěn. Díky podpoře Mezinárodní florbalové federace (IFF), která Tatranu poskytla veškerá videa ze zápasů MS 2016 v Rize, spouštíme projekt, který bude přinášet krátká "výuková" videa, jež budou hráčům i trenérům lehce osvětlovat herní situace přímo ze zápasů MS.

PROČ PRÁVĚ TATRAN?

"V Tatranské akademie se snažíme hráče vyvíjet tak, aby byl do budoucna připraven na mezinárodní florbal. Trenéři se snaží hráče učit věci tak, jak je budou potřebovat do zápasů a ne proto, aby jen cvičení proběhlo. Věřím, že i tyhle videa jim k tomu pomohou a díky podpoře IFF třeba nejen jim," shrnuje Jirka začínající projekt.

JAK ČASTO SE MŮŽETE NA VIDEA TĚŠIT?

"Chceme přinášet každý týden alespoň jedno video. Společně s šéftrenérem akademie Martinem Czeczinkarem se zaměříme na základní herní dovednosti během zápasů jako jsou střelba tahem, přihrávka, blokování a mnoho dalšího. V herních systémech pak budeme rozebírat obecně hrané útočné i obranné systémy a jejich základní principy."

PROČ PROJEKT VZNIKL?

Tatran byl vždy tahounem florbalu v ČR. Naše tréninky i cvičení sdílíme se všemi, kteří mají zájem, aktivně se účastníme školení pro ostatní kluby či trenéry. Tohle je tak další cesta, jak těm, kteří mají zájem pomoci. Budeme se snažit popsat základní herní dovednosti i herní principy TOP světových týmů. Jsme rádi za podporu IFF a věříme, že si videa najdou svoje odběratele." zakončuje Jirka naše povídání.

ZHLÉDNĚTE VŠECHNA VIDEA HNED NYNÍ!