Tatran Střešovice » Muže čeká ve Strakonicích Pohárové utkání, Langer varuje před podceněním soupeře

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

sobota 22.9.2018

Muže čeká ve Strakonicích Pohárové utkání, Langer varuje před podceněním soupeře

Již toto pondělí muži zavítají na palubovku Strakonic z divize, aby s nimi svedli utkání v rámci Poháru České pojišťovny.

Tatranští jsou v laufu. Již čtyři duely v řadě zvládli (jedno po nájezdech, jedno po prodloužení) a s deseti body jsou na druhé pozici hned za Chodovem. Takový vstup do sezóny si Milan Fridrich jistě přál. Z důvodu přeložení duelu s Chodovem tak jediným nejbližším duelem mužů zůstává to pondělí se Strakonicemi hrající C skupinu v Divizi v rámci  Poháru České pojišťovny. 

Ani tak ale není dobré soupeře podcenit: "Neřekl bych, že to bude lehký zápas. Samozřejmě to bude hlavně o nás, ale my se na to musíme připravit jako na každý jiný zápas a ukázat, že jsme tým z nejvyšší soutěže," uvědomuje si Filip Langer. Ten po návratu ze švédského Pixba dokazuje, že se může měřit s muži, ze čtyř zápasů má devět bodů (5+4). A daří se i týmu, jak již bylo zmíněno, patří mu druhá pozice. "Musíme pokračovat v tom, co jsme dělali doteď. To znamená pořádný přístup na trénincích a pokorně s nohami na zemi jít do každého dalšího zápasu." 

Souboj týmu z nejvyšší soutěže a týmu z divize startuje již toto pondělí od půl osmé večer. Přestože není jediný důvod, proč by muži toto utkání nezvládli, jak avizoval Langer, nesmí nic podcenit. Další ligové kolo čeká Střešovické v pátek na státní svátek proti Ostravě.

FBC Strakonice - Tatran Střešovice| 24. září od 19:30| SH Strakonice

 
Naši partneři