Tatran Střešovice » Ženy ve STODOLE přivítají Jičín s Jarolímovou v sestavě

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 6.1.2019

Ženy ve STODOLE přivítají Jičín s Jarolímovou v sestavě

Již dnes večer čekají na Tatranky v domácím prostředí hráčky Jičína, kterým po patnácti kolech patří šesté místo. Domácí vyzývatelky jsou deváté, na osmou příčku jim chybí tři body. Poskočí dnes Skazkův tým tabulkou nahoru?

Tři body dělí Tatranky od osmé pozice, která znamená vstupenku do play-off. Tak málo a zároveň hodně dělí tým Pavla Skazka od blížící se vyřazovací části, která startuje již v březnu. Právě zde se ukáže, jestli bude tato sezóna braná jako úspěšná, či nikoliv. Loni ženy udržely extraligu, letošním cílem tak je čtvrtfinále. Vše navíc bude jen sladký bonus.

Dnes čeká Skazkův výběr doma nelehký soupeř - šestý Jičín, kterému se i díky exchodovským hráčkám nebývale daří. Například Aneta Jarolímová dokazuje, že nejproduktivnější hráčkou nemusí být vždy jen útočnice vedoucího celku, ale například i útočnice šestého týmu tabulky. Aktuálně má po čtrnácti zápasech jednačtyřicet bodů (17+24) a bude tak pravděpodobně rozhodujícím faktorem zápasu. 

Soupeřky si budou muset hlídat zase Barboru Zabavskou, jež je se sedmnácti asistencemi nejlepší nahrávačkou týmu a Danielu Reindlovou, která se sedmnácti brankami vévodí tabulce střešovických střelkyň. Máme se tak nač těšit, tyto týmy totiž slibují zajímavou podívanou! 

Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín| neděle 6. ledna od 18:00| STODOLA Aréna Střešovice

 
Naši partneři