Tatran Střešovice » Tatraňáci v pátek míří do Ostravy, v neděli doma vyzvou Panthers

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 10.1.2019

Tatraňáci v pátek míří do Ostravy, v neděli doma vyzvou Panthers

Muže čeká dvojutkání. První zápas odehrají v pátek v Ostravě, druhé pak doma s Panthers. Nyní jsou Tatranští šestí a rádi by atakovali vyšší patra superligové tabulky.

V semifinále Poháru to nevyšlo a muži tak nakonec zůstali před branami finále. Dál šel Liberec, se kterým muži letos nemají dobrá čísla a nejsou schopni jej porazit. Teď před pražským celkem stojí nové výzvy. Tou zásadní je šestá pozice v Superlize a snaha o co nejlepší umístění na konci sezóny. Hned v pátek vyrazí střešovický výběr do Ostravy, aby svedl bitvu s místním FBC, jež je s dvaceti body deváté

Za domácí tým poprvé nastoupí Aleš Zálesný, pro nějž se jedná o comeback do vrcholného florbalu. Kariéru zkušený křídelník se do nejvyšší české soutěže vrací po šestnácti letech. Zajímavostí je, že Zálesný před pár dny oslavil devětatřicáté narozeniny, bude tak zajímavé sledovat, jak se bývalému hráči národního týmu bude dařit. Aktuálně je s třiadvaceti body nejproduktivnějším hráčem FBC Michal Sládek, to za Tatran vede tabulku Marek Beneš, jenž má o dva body méně. 

Sobotní den pak bude patřit odpočinku, Fridrichův tým bude vstřebávat dlouhou cestu do Ostravy a zároveň se připravovat na nedělní domácí zápas s otrokovickými Panthers. Ti jsou nyní sedmí a rovněž mají o sedm bodů méně než Tatran. Za Panthers vede tabulku bodování Matěj Kostka, který má na kontě aktuálně šestnáct bodů.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Tatran Teka Střešovice| pátek 11. ledna od 18:00| ČPP Aréna Ostrava

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE| neděle 13. ledna od 18:00| STODOLA Aréna Střešovice

 
Naši partneři