Tatran Střešovice » Jsi Tatraňák nebo Tatraňačka? Staň se rozhodčím!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

sobota 4.8.2018

Jsi Tatraňák nebo Tatraňačka? Staň se rozhodčím!

Staň se i ty rozhodčím florbalu! Pokud jsi Tatraňák nebo Tatraňačka, klub za tebe kompletně uhradí náklady spojené se získáním licence nebo pravidelný předsezónní licenční poplatek.

KOLIK MI MUSÍ BÝT LET?

Abys mohl naskočit na dráhu florbalového rozhodčího, musí ti být 15 let. Nejprve absolvuješ školení pro nováčky a obdržíš licenci N. Pokud ti to půjde dobře, může přijít povýšení na vyšší licenci D atd. Více o licencích najdeš níže na této stránce. 

CO PENÍZE?

Pro získání licence nováčka ti stačí 200 Kč, což za tebe uhradí Tatran Střešovice! Každou další sezónu je licenční poplatek 500 Kč (rovněž plně hrazen klubem), přičemž si už ve své první sezóně za každý odpískaný jednodenní turnaj můžeš průměrně vydělat 700 - 1 200 Kč (záleží na počtu zápasů a regionu, kde působíš). Pokud se ti bude v rozhodovské práci dařit a během několika let budeš postupovat listinami vzhůru, bude licenční poplatek vyšší, ale zároveň bude vyšší i odměna za odpískaná utkání.

NOVINKY PŘED SEZONOU 18/19

Vzdělávací systém rozhodčích je od letošního roku poměrně zásadné inovován. Od příštího soutěžního ročníku budou "licence" znamenat STUPEŇ VZDĚLÁNÍ rozhodčího a nebudou tedy přímo spojeny s tím, které soutěže určitá licence má právo standardně pískat. To, na jaké soutěže bude rozhodčí nominován bude určeno LISTINOU ROZHODŠÍCH, na kterou bude rozhodčí přiřazen. 

JAK A KDE SE MOHU NECHAT VYŠKOLIT?

Podrobnosti k celému projektu rozhodčích a rozpis školení rozhodčích naleznete na webu českého florbalu

 
Naši partneři