Mladoboleslavští ve STODOLE gólově řádili a odváží tři body

Muži po řadě individuálních chyb a zaváháních nezvládli domácí mač s Mladou Boleslaví a po dvanáctigólové přestřelce prohrávají.

Už nejsou stoprocentní. Muži nezvládli domácí utkání s Mladou Boleslaví a propadají se na šestou pozici. Jen o bod mají víc než Panthers a Liberec. Již ve druhé minutě šli hosté v Praze do vedení, pět minut před koncem třetiny pak navyšoval reprezentační obránce Suchánek, o deset sekund později na jeho trefu odpověděl po pasu od Langera Jan Kolísko a vykřesal pro Střešovické naději

Počátkem další dvacetiminutovky sice mohl tatranský generalisimmo Langer vyrovnat při trestném střelení, na zkušeného Bauera v bráně soupeře ale nevyzrál. A soupeř využil přísloví: "nedáš, dostaneš" a odskočil do stavu 3:1 ze svého pohledu. Fridrichova parta nezužitkovala ani početní převahu a do konce periody ještě dvakrát inkasovala. "Výsledek vypadá jednoznačně, ale zápas se zlomil poměrně pozdě a do té doby byl Tatran v útočném pásmu hodně nebezpečný," přiznal trenér hostujícího týmu Novotný. To jeho protějšek ze střídačky byl k výkonům svých hráčů kritičtější. "Předvedli jsme spostu individuálních chyb," konstatoval Menhart.

Největší demolice bohužel ale měla teprve přijít: Mladoboleslavští v poslední partii skórovali pětkrát, odpověď v podobě jednoho gólu byla bohužel příliš málo. Muži tak musí vyhlížet další utkání, ve kterém tyto chyby z nedělního mače odstraní. Znovu se představí opět v neděli, tentokrát vyjedou na palubovku Otrokovic, s nimiž se porvou o šesté, případně lepší místo v tabulce.