Mužům se nedařilo ani v opravném zápase a po víkendu si žádné body nepřipisují.

Po 5. minutě druhé třetiny se zdálo, že je zápas rozhodnut ve prospěch Tatranu. Bohužel opak byl pravdou. Muži napodobili reprezentaci žen a z půdy Black Angels odjíždějí bez bodu.

Třetí adventní neděle přinesla zápas mezi Tatranem a Black Angels. Jeho první třetina nezačala pro Střešovice vůbec špatně. V 7. minutě vstřelil první branku Matěj Pánek za asistence Matěje Havlase. V minutě 14. se slova ujal Martin Šindelář, který dokázal skórovat hned dvakrát. Asistoval mu nejprve Adam Tlapák a následně autor první branky Matěj Pánek. O 2 minuty později se Pánkovi dokonce podařilo bodovat i ve vlastním oslabení čímž Tatran odskočil o 4 branky. Do konce této povedené třetiny zkompletoval hattrick Martin Šindelář a do šaten se šlo za stavu 0:5 pro hostující Střešovice.

Druhá třetina začala vyloučením na obou stranách za hrubost. Celkově byl zápas na vyloučení velmi štědrý. Rozhodčí poslali hráče na trestnou lavici hned jedenáctkrát, což dalece převyšuje průměr. Autorem poslední tatranské branky se stal Adam Tlapák, kterému asistoval Jan Kolísko. Bohužel po následně došlo ke střešovickému výpadku, kterého dokázali domácí plně využít. Do konce druhé třetiny dokázali vstřelit 2 góly a rozdíl snížit na 4 branky.

Poslední část zápasu nazval online zapisovatel „třetinou snů“, tedy alespoň z pohledu Black Angels. I přes to, že si tatranská střídačka za stavu 5:6 vyžádala oddychový čas, netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Pak už se domácí vezli na vlně euforie a skóre otočili ve svůj prospěch. Tatran tak prohrál na poli Black Angels 8:6.

Komentář trenéra Milana Fridricha: Dnes od poloviny zápasu jsme vypadli z role. Díky herní nedisciplinovanosti jsme soupeře pustili do zápasu. Děkujeme soupeři a divákům.“